Net-Foodlab Oy
Voimakatu 19
20520 Turku

toimisto@netfood.fi

puh. 022730888

Emme vastaanota näytteitä 5.12.2019 emmekä viikolla 52.

Poikkeukselliset aukioloajat, olemme suljettuna: 6.12.2019, 24-26.12.2019, 1.1.2020 ja 6.1.2020.

Tuomas Virtalaine

Tuomas Virtalaine,
toimitusjohtaja
tuomas.virtalaine@netfood.fi
050 342 4601
Tomi Mattila

Tomi Mattila,
kehittämispäällikkö
tomi.mattila@netfood.fi
050 342 4602
Anu Johansson

Anu Johansson,
laatu- ja avainasiakaspäällikkö
anu.johansson@netfood.fi
050 342 4603

Liisa Rubio,
palveluesimies
liisa.rubio@netfood.fi
02 2730 888

Sofia Kangas,
toimistoassistentti
projects@netfood.fi
02 2730 888

Mari Laine,
laatuassistentti
mari.laine@netfood.fi
050 355 8587

Riikka Maikola,
laatuassistentti
riikka.maikola@netfood.fi
045 311 4818

Daria Nefedova,
laatuassistentti
daria.nefedova@netfood.fi
045 207 6143

Essi Karvonen,
toimistosihteeri
kirjanpito@netfood.fi
02 2730 894

Riia Virolainen,
logistiikka-assistentti
riia.virolainen@netfood.fi
02 2730 896