Net-Foodlab Oy
Voimakatu 19
20520 Turku

Aukioloaikamme maanantaista perjantaihin 7:30-16:00

toimisto@netfood.fi

022730888

Verkkolaskuosoite: 003711059964

Operaattori: Maventa (003721291126)

Toimiston kesäaukioloajat (15.6.-14.8) maanantaista perjantaihin klo 7:30-15:30

Kesäkuun ajan näytteiden vastaanotto on erikseen sovittavissa maanantaista perjantaihin klo 16:00 asti

Tuomas Virtalaine

Tuomas Virtalaine,
toimitusjohtaja
tuomas.virtalaine@netfood.fi
0503424601

Tomi Mattila

Tomi Mattila,
kehittämispäällikkö
tomi.mattila@netfood.fi
0503424602

Anu Johansson

Anu Johansson,
laatupäällikkö
anu.johansson@netfood.fi
0503424603

Liisa Rubio,
palveluesimies
liisa.rubio@netfood.fi
022730888

Sofia Kangas,
toimistoassistentti
projects@netfood.fi
022730888

Essi Karvonen,
toimistosihteeri
kirjanpito@netfood.fi
022730894

Mari Laine,
laatuasiantuntija
mari.laine@netfood.fi
0503558587

Riikka Maikola,
laatuasiantuntija
riikka.maikola@netfood.fi
0453114818

Daria Nefedova,
laatuassistentti
daria.nefedova@netfood.fi
0452076143

Riia Virolainen,
logistiikka-assistentti
riia.virolainen@netfood.fi
022730896